13.04.2019

Zavolejte hasiče i v případě, kdy požár zvládnete uhasit i sami. Mohou totiž objevit i skryté hrozby.

Myslíte, že je zbytečné volat hasiče v případech, kdy jste si s požárem dokázali úspěšně poradit i sami? Chyba! Hasiče byste měli zavolat vždy, mimo jiné vám to ukládá i zákon o požární ochraně.

Hasiči mohou mnohdy odhalit i skryté hrozby, na které byste sami jen těžko přišli. Pokud také například řešíte pojištění s likvidátorem pojišťovny, bude pro něj komunikace s vyšetřovatelem požáru (hasiči) mnohdy značně rychlejší a jednodušší. Nesázejte tedy při řešení podobných situací jen na své síly a svěřte se do rukou odborné pomoci!

16.06.2022

Neobvyklé sporty, které vám protáhnou tělo a budou vás bavit

Chodit do posilovny nebo běhat může člověku časem připadat monotónní a najít motivaci k chůzi na trenažéru po náročném dnu v práci je pak dvakrát obtížnější. Pojďme si představit zábavné sporty, které oživí váš cvičební program a umožní vám udržet si kondici, aniž byste pohyb museli vnímat jako nutné zlo.

Například golf. Tento kdysi pozapomenutý sport si u nás získává stále větší oblibu. Provozuje se v přírodě, protáhnete při něm nejen horní polovinu těla, ale i nohy při obcházení jamek. Golf vyžaduje soustředění a velkou pečlivost při vedení pohybu. Důkladně si při něm vyčistíte hlavu a odreagujete se od každodenních starostí.

Nebo byste raději něco dynamičtějšího? Zkuste squash. Hra v rychlém tempu vás zahřeje, procvičí celé tělo a s litry potu vyplaví z těla i všechen stres a únavu po náročném dni v práci. 

Na další zajímavé sporty se podívejte v naší infografice. 

generali-unusual-sport.gif

 

Vyberte kategorii