Fotoreport

Pojistná událost: jak při jejím nahlášení postupovat?

Nehody, ať už drobné či vážnější, se nám stávají dnes a denně. Žádnou z nich bychom však neměli přehlížet či řešit svépomocí, zvláště pokud nám k tomu chybí potřebné znalosti.


V případě, kdy jste svědky požáru či jiné pojistné události, je nezbytné, aby byla co nejdříve nahlášena příslušným složkám – v případě požáru se tedy nejdříve obraťte na hasiče, kteří se o daný požár spolehlivě postarají. Po jejich odjezdu je však nezbytné, aby bylo dané místo dokonale zdokumentováno vyšetřovatelem (ale i vámi), jen tak se dočkáte spravedlivého jednání ze strany pojišťovny.

 

Pro případ, kdy bylo dané místo vyšetřeno a vy chcete započít komunikaci s pojišťovnou, si od hasičů vyžádejte vyjádření k celé situaci. Za pojišťovnu s vámi bude komunikovat mobilní technik, se kterým se pak následně můžete domluvit na dalším postupu řešení.

 

Galerie

Zjistěte více

Podobné zprávy

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace