30.09.2021

I váš zvířecí miláček potřebuje na výlety cestovní pojištění

Nemoc nechodí po horách, ale po lidech. A někdy také po zvířatech. A když se do nepříjemné zdravotní situace dostanete na cestách, je to o to složitější. Ušetřete si starosti díky pojištění veterinární léčby.

Ošetření ve veterinární ordinaci není levná záležitost u nás ani v cizině. Když vyrazíte se svým psím nebo kočičím parťákem za hranice, zajistěte si cestovní pojištění se zvířetem. Připojištění veterinární léčby uhradí výlohy a neukousne váš cestovní rozpočet.  

Cestovní pojištění zvířat není jediné, které se vám za hranicemi může hodit. Využijte připojištění pro sportovní aktivity, odpovědnosti, nebo například pro pobyt v nemocnici, který využijete i ve chvíli, kdy hospitalizují vaše dítě.

02.10.2021

Aplikace Záchranka funguje také za hranicemi. V kterých státech ji můžete použít?

Na slovenských horách, v Maďarsku a v Rakousku dnes můžete využít služby aplikace Záchranka. Ani jazyk pro vás nemusí být překážkou. Po stisknutí tlačítka „nemohu mluvit“ se zobrazí rozcestník s devíti nejčastějšími závažnými zdravotními obtížemi. Z nabídky si vyberete ve svém jazyce a místní záchranných tým dostane informace přeložené. 

V Maďarsku, v Rakousku a na Slovensku funguje též lokátor či sdílení videa. Encyklopedii první pomoci můžete využívat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Najděte si interaktivní návod nebo se podívejte, jak postupovat například v případě zvrtlého kotníku.

Vyberte kategorii