Stačí málo podcast

Tomáš Jindříšek

Tomáš Jindříšek

Tomáš v našem podcastu vysvětluje, jak nám hybridní svět složený z běžné a digitální reality zasáhl do každodenního života, jak nás ovlivňuje, co nám bere a dává.

„V hybridním světě potřebujeme lepší plánování i psychohygienu.“

Tomáš Jindříšek je legendou českého marketingu s více než 20 lety zkušeností. Je v čele jedné z největších českých agentur, stojí za řadou úspěšných kampaní, z nich určitě budete znát třeba kampaň Tečka na podporu očkování. Tomáš v našem podcastu vysvětluje, jak nám hybridní svět složený z běžné a digitální reality zasáhl do každodenního života, jak nás ovlivňuje, co nám bere a dává. A doporučuje také, jak si nastavit vlastní psychohygienická pravidla, aby nám soužití s online světem nesebralo energii. „Každá generace má svou marketingovou módu a pro nás jsou to teď influenceři,“ říká Tomáš Jindříšek a popisuje, jak přichází a odchází marketingové vlny, co nám zanechávají a jaký posun nás čeká třeba v oblasti e-shopů.

Stačí málo a život v online prostředí bude mnohem příjemnější. Pusťte si rozhovor a zjistěte, jak na to. Příjemný poslech!

Nejposlouchanější

Vyberte kategorii