Loading...

Vánoční světýlka vybírejte s ohledem na bezpečnost

Čas Vánoc a krásných světelných výzdob všude kolem nás je tady. Mnozí si chtějí pěknou sváteční atmosféru zařídit i doma, a proto nakupují světelné dekorace ve velkém. Jenomže pokud zvolíte špatný výrobek, hrozí jeho zkrat a vzplanutí. Co dělat, pokud k této situaci dojde?


  • Zachovat klidnou hlavu
  • Vypnout světýlka ze zásuvky
  • Začít hasit vodou
  • Volat hasiče

Aby k takovým případům ale vůbec nedošlo, je při nákupu důležité dát pozor na původ produktů. Klíčové je nakupovat světýlka u spolehlivého prodejce a sledovat bezpečnostní symboly na obalu. Co je u nich rozhodující, zjistíte v následujícím videu.

Obsah webu STAČÍ MÁLO byl tvořen v úzké spolupráci s profesionálním hasičským sborem.
Ten zajistil bezproblémový průběh všech realizací, které s sebou nesly jakákoli bezpečnostní rizika.

Další podobné zprávy

Vánoce jsou svátky klidu, ale „oheň na střeše“ hrozí dvojnásob

Článek01. 12. 2017

Adventní věnec, prskavky, svíčky, purpura, františky. To vše přidává rok co rok na vánoční atmosféře v řadě domovů. Při neopatrném zacházení však tyto věci mohou proměnit chvíle vánoční pohody v katas...

Suché vánoční stromečky už způsobily nejeden požár. Zbytečně!

Článek22. 01. 2018

Přežili jste veškeré nástrahy vánočních svátků bez problémů? Gratulujeme! Dejte si ale pozor, aby k vám největší vánoční katastrofa nedorazila třeba až na konci ledna. I to se totiž může stát.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace