13.09.2019

Stala se pojistná událost a hasiči místo prohlédli. Jaký bude další postup?

Pokud se vám někdy přihodí některá z pojistných událostí a patřičné záchranné služby už „mají hotovo“, určitě to neznamená konec!

Čekáme také na vyšetřovatele, kteří danou situaci zkoumají více do detailu (např. při požáru). Odpovídáme jim na vše, co je v rámci šetření potřeba, abychom tak celou situaci vyřešili co nejrychleji. V případě vytopení voláme neprodleně na pojišťovnu a další postup řešíme s ní, vždy však musíme vlastnit vyjádření k dané pojistné události, které je pro další konání pojišťovny nezbytné – o to si musíme zažádat u patřičných záchranných složek (hasiči apod.).

 

14.07.2021

Požár od lampičky? Stává se to

  • Přítomnost hořlavých materiálů v blízkosti lampy.

  • Pohyb domácích mazlíčků.

  • Překrytí lampičky látkou.

Lampičky proto mějte v dostatečné vzdálenosti od papírů, knih či polštářů a matrací. Světlo dobře upevněte, aby o něj nešlo jen tak zavadit a aby ho neshodil rozdováděný pes nebo kočka. A při vyprávění strašidelných příběhů si pod peřinu raději vezměte baterku. Myslete vždy dopředu, buďte opatrní a nenechávejte ani elektrické lampy zapnuté dlouho bez dozoru. Zařiďte si pojištění proti požáru a nenechte se dopálit.

Víte, že i notebook může nečekaně vzplanout? Přečtěte si, jak tomu zabránit.

Vyberte kategorii
Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace